Komentarze

  Gotówka bez prowizji z karty kredytowej

  Posiadacze karty kredytowej marzą o tym, by nie ponosić wysokich kosztów prowizji w sytuacji, gdy potrzebują gotówki. Okazuje się, że jest to całkiem realne. Nie trudno się domyślić, że w końcu musiało się to stać. Pytacie jak to możliwe?

  Wiele sklepów umożliwia zwrot zakupów. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że płacąc kartą otrzymamy zwrot kosztów w gotówce. Jednym słowem nie mając nic w portfelu wystarczy iść na zakupy, a potem zwrócić towar.

  Najlepiej w takich sytuacjach prezentuje się market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin. Umożliwia zwrot towarów/produktów bezterminowo klientom posiadającym paragon/fakturę. Ważne jest także, by opakowanie nie było zniszczone.

  Sztuczkę z kartą kredytową można zrobić także w Castoramie (za asortyment do 100zł) oraz w hipermarkecie E.Leclerc’u (za asortyment do 20zł).

  „Wybieranie” gotówki z karty kredytowej bez prowizji jest możliwe. Trzeba jednak pamiętać, że może być czasochłonne. Mogą być kolejki w kasach, tracimy czas na wybranie towaru, czekanie na gotówkę też może zająć kilka minut, a przede wszystkim najpierw musimy dotrzeć do sklepu. Jeśli tylko dysponujemy odrobiną czasu, ten sposób jest odpowiedni. Czasem jednak opłaci się zapłacić prowizję niż tracić np. na bilet autobusowy czy paliwo.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.