Komentarze

  Nowelizacja rekomendacji S wiele zmieni

  Nowelizacja rekomendacji S wiele zmieni banki kredyty wkład Jest o nie trudniej ale niż to było kiedyś ale są udzielane i chętnych na nie nie brakuje. Chodzi o kredyty na budowę domu a są to oczywiście kredyty hipoteczne więc w banki niekoniecznie są zainteresowane obsługa starających się o nie.

  Jak wiadomo to właśnie o kredyty hipoteczne jest teraz szczególnie trudno ponieważ jak wiadomo są to kredyty długoterminowe więc kiedy jest kryzys banki mocno przystopowały w udzielaniu takich kredytów. Na przeróżnych formach internetowych aż roi się od przeróżnych zapytań i komentarzy na ten temat ale generalnie więcej jest zapytań w tej sprawie niż komentarzy na temat banków oraz ich ofert typu kredyty na budowę domu.

  Kiedy jeszcze nie było kryzysu i banki były raczej przyjaźnie nastawione na starających się o kredyty na budowę domu, nie robiły specjalnie przeszkód w udzielaniu tego typu kredytów chociaż trzeba przyznać że było to i nadal są duże pieniądze. O tym że banki nie robiły specjalnych przeszkód w uzyskaniu takich kredytów widać było gołym okiem ile się wówczas budowało. Bankom nie przeszkadzało nawet że wśród starających się o tego typu kredyty wielu nie miał wkładów własnych, mało tego banki kredytowały ponad wartość nieruchomości. Ale to już przeszłość i również to widać jak przystopowano z budową własnych domów nie mówiąc już o deweloperach którzy nie mając wsparcia w bankach nie mogą nawet dokończyć swych rozpoczętych już wcześniej budów nie mówiąc już o nowych inwestycjach. Poza tym tak jak kredyty mieszkaniowe czyli na zakup mieszkania również kredyty na budowę domu są obecnie bardzo drogie i nadal mało kto ma wkład własny.

  Teraz jeszcze nie maja wkłady własnego można się o takie kredyty starać ale kiedy wejdzie w życie nowelizacja rekomendacji S o tego typu kredytach będzie można zapomnieć. Dlatego należy się teraz pośpieszyć.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.