Komentarze

  Zamienić na niższą marżę

  Zamienić na niższą marżę kredyt banki polityka Różne kredyty, różne zasady ich udzielania, różne koszty i różne warunki.

  Po kredyty zawsze sięgaliśmy i zawsze będziemy sięgać ponieważ większość z nas nie ma takiej gotówki aby zakupić na przykład jakiś bardziej luksusowy produkt nie mówiąc już o samochodach czy mieszkaniach. Ale jak zapewne wiemy różna jest polityka bankowe i różne warunki oraz koszt kredytów ale starających się o kredyty nie ma w żadnym okresie kredytowania. Bywa bowiem że banki są bardziej przyjazne starającym się o kredyty stosując szereg promocji na przykład na kredyty hipoteczne i jest też czas kiedy przyjaźń ta staje się szorstka i wówczas banki zawyżają koszt oraz warunki kredytowania.

  Czyli zmienia się polityka banków i co na przykład ma zrobić kredytobiorca który wziąć kredyt hipoteczny w okresie braku przyjaźni pomiędzy starającymi się o kredyty a bankami?

  Ofertę kredytową zawsze warto sprawdzić, bowiem często jednak polityka banków łagodnieje i można wtedy na przykład starać się o kredyt refinansowy? Na czym polega ten kredyt refinansowy?

  Polega na zamianie kredyty na gorszych warunkach na kredyt o niższej marży i spłacie kredytu zaciągniętego w niekorzystnym dla kredytobiorcy okresie. Później już kredytobiorca spłaca niższe raty niż w pierwszej wersji swojego kredytu. Ważne jest tylko aby był zachowany cel kredytowania ponieważ w innym przypadku nie kredyt refinansowy nie możemy liczyć. Tak więc powinno się stale czuwać i sprawdzać na jakich warunkach banki udzielają kredytów i czy są promocje w danym okresie oraz czy banki mają w swojej ofercie kredyt refinansowy i czy będzie można z takiego kredytu skorzystać. Ale nie zapominajmy że za kredyt refinansowy też trzeba zapłacić i należy wyliczyć czy opłaca nam się skórka za wyprawkę.

  Z tym należy najlepiej zwrócić się do doradcy finansowego.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.