Komentarze
  Polecane

  Powracają kredyty w euro

  Wspaniała wiadomość dla osób o dochodach od 2000zł netto – wracają kredyty i pożyczki w euro. Ta wiadomość może mieć wpływ na ożywienie rynku hipotecznego. Już teraz da się zauważyć, że banki coraz chętniej udzielają kredytów na zakup nieruchomości. Być może to skutek kryzysu, który niemal ominął Polskę?

  Kredyt hipoteczny dla zarabiających od 2000zł netto.
  Na tak niski poziom miesięcznych dochodów zdecydował się Bank zachodni WBK przy udzielaniu kredytów i pożyczek w euro. Oczywiście zagłębiając się w ofertę, to osoba która zarabia 2000zł netto może wziąć kredyt czy pożyczkę hipoteczną pod warunkiem że wniesie wkład własny, który wyniesie minimum 30% wartości nieruchomości. Bank, który ma dość mocną pozycje w Wielkopolsce liczy na zdobycie wielu nowych klientów.

  Walutowe struktury
  Jako jeden z nielicznych Raiffeisen Bank Polska oferuje swoim klientom trzymiesięczne i sześciomiesięczne lokaty ustrukturyzowane. Co ciekawe wielkość odsetek uzależniona jest od zmian kursu euro wobec złotego. Analizując ofertę, trzeba przyznać, że lokaty o nazwie „Dobry Kurs III” mogą przynieść nawet 10% w skali roku. No cóż jedynym warunkiem jest to, że kurs euro do złotego, liczony od 2 lutego do 30 kwietnia bieżącego roku, nie spadnie o ponad 17 groszy, ani nie wzrośnie o ponad 10 groszy względem kursu z 2 lutego br.

  Citi Handlowy rezygnuje
  Z wojny o lokaty wycofuje się Citi Bank. Obecnie oferuje Konto Super Oszczędnościowe, na którym nie da się już zarobić tyle co dotychczas. Z oprocentowania 7,07% można maksymalnie wynegocjować 6,06%. Szkoda, że w większości banków oprocentowanie lokat systematycznie spada od kilku miesięcy.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.