Komentarze

  Tani kredyt dla firm w Idea Banku – szukamy haczyków

  Tani-kredyt-dla-firm-w-Idea-Banku---szukamy-haczyków

  Idea Bank przedstawił ofertę skierowaną do przedsiębiorców. Ma być to kredyt bez haczyków umożliwiający kredytobiorcy rezygnację z niego w ciągu trzech miesięcy bez ponoszenia żadnych kosztów. Czy w kredycie dla firm Idea Banku znajdują się jednak jakieś haczyki?

  Kredyt „na próbę” oferowany firmom przez Idea Bank jest nowością, ponieważ dotychczas żaden bank nie dawał takiej możliwości przedsiębiorcom. Tego typu pożyczki z możliwością rezygnacji w ciągu 14 dni najczęściej stosowano przy zobowiązaniach konsumenckich. Idea Bank stworzył natomiast program „Idea Wolności”, którego celem jest zachęcenie właścicieli firm do świadomego wyboru produktów finansowych.

  Dla kogo „Idea Wolności”?

  Program „Idea Wolności” umożliwia przedsiębiorcom korzystanie z produktów kredytowych przez okres 3 miesięcy, a z karty nawet przez 6 miesięcy – bez żadnych kosztów dodatkowych. Właściciel firmy może odstąpić od kredytu nawet pół roku po zawarciu umowy kredytowej i nie poniesie z tego powodu żadnych konsekwencji oraz kosztów, czyli nie zapłaci prowizji, ubezpieczenia, ani odsetek. Program „Idea Wolności” jest skierowany do nowych klientów, czyli nieposiadających dotychczas w tym banku żadnych produktów finansowych.

  Karta kredytowa bez opłat

  Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z programu „Idea Wolności”, otrzymuje kartę kredytową z limitem 10 tys. zł. Płatnika tego może on użytkować przez okres 6 miesięcy bez ponoszenia opłat za korzystanie z niego, bezpłatnie może także wykonywać przelewy elektroniczne oraz wypłacać gotówkę z bankomatu w kraju. Dodatkowo przedsiębiorca nie ponosi także kosztów za prowadzenie rachunku.

  Darmowe kredyty – i to bez ubezpieczenia

  W ramach programu właściciel firmy otrzymuje także kredyt do wysokości 25 tys. zł w rachunku bieżącym. Przez 3 miesiące przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów za udzielenie limitu w koncie. Oprocentowanie kredytu wynosi 0%, dodatkowo w ramach kredytu nie ma opłaty za wcześniejszą spłatę zobowiązania i nie trzeba wykupywać ubezpieczenia.

  W ramach „Idea Wolności” dla przedsiębiorcy jest dostępny także kredyt ratalny do wysokości 50 tys. zł. Podobnie jak przy powyższym kredycie także w tym przypadku kredytobiorca przez 3 miesiące nie ponosi kosztów oprocentowania, prowizji za udzielenie kredytu i za wcześniejszą spłatę kredytu – i nie ma obowiązku wykupienia ubezpieczenia.

  W każdym z opisanych przypadków, gdy wybrane przez przedsiębiorcę produkty bankowe Idea Banku nie spełniają jego oczekiwań, może on z nich zrezygnować bez żadnych konsekwencji finansowych.

  Comments are closed.