Komentarze

  Gdzie możesz dostać najkorzystniejszy kredyt?

  Poszukiwanie dobrego kredytu wymaga czasu i determinacji. Zazwyczaj robimy rekonesans zaczynając od naszego banku albo od konsultacji w Internecie. Aby znaleźć najkorzystniejszy kredyt, należy po pierwsze określić jego parametry w oparciu o nasze preferencje, a następnie rozpocząć poszukiwania.

  Według porównywarki najkorzystniejszy kredyt hipoteczny oferują banki PEKAO SA oraz ING. Wśród kredytów gotówkowych najlepszy jest w Lukas Banku i PNB Paribas Banku, zaś jeśli kredyt samochodowy to do GetinBanku.

  Kredyty hipoteczne

  Planując zaciągnięcie kredytu na zakup własnego lokum, nie należy się spieszyć. Warto po pierwsze nie ulegać presji, po drugie poszukać dobrze. Aktualna oferta kredytów hipotecznych jest mocno rozbudowana. Co więcej, zmienia się nieustannie w zależności od sytuacji na rynku finansowym. Śledzenie ostatnich trendów jest jak najbardziej pomoce. Już słychać zapowiedzi odwilży w kredytach. Najkorzystniejszy kredyt hipoteczny na chwilę obecną proponują PEKAO SA, ING, BOŚ oraz PNB Paribas. W zależności od kwoty kredytu, okresu kredytowania oraz rodzaju zakupowanej nieruchomości w/w banki proponują najkorzystniejsze oprocentowanie rzeczywiste kredytu. W PEKAO możemy otrzymać 5, 96 proc. bez prowizji, zaś w ING – 6,12 proc. z prowizją 1,2 proc.

  Kredyty gotówkowe i samochodowe

  W tej grupie najkorzystniejszy kredyt uzyskamy w bankach: Lukas Bank, PNB Paribas, Polbank, a także ING. Najniższe rzeczywiste oprocentowanie na poziomie 13,47 proc. oferuje Lukas Bank, z tym, że należy prowizja tego banku wynosi 2,5 proc. Jeśli chodzi o pozostałe oferty procent kredytu mieści się w przedziale od 13,75 do 15,59 proc. Dodatkowo interesującą ofertą może być kredyt gotówkowy Allianz Banku, z tego względu, że chociaż oprocentowanie w porównaniu do pozostałych jest jeszcze dosyć wysokie, niemniej bank nie pobiera prowizji. Wśród kredytów samochodowych pierwsze miejsce zajmuje GetinBank. Jest to najkorzystniejszy kredyt na rynku. Oferta z oprocentowaniem 7,85 proc. przy prowizji 1 proc. bije na głowę konkurentów.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.