Komentarze
  Polecane

  Kredyt na budowę PKO BP

  Kredyt na budowę PKO BP kredyt hipoteczny kredyt na budowę kredyt budowlany  Wśród wielu ofert kredytowych banku PKO BP można znaleźć także propozycję dla osób, które chcą wybudować swój dom. Oferta nazywa się WŁASNY KĄT hipoteczny i jak mówi hasło reklamowe, jest skierowana do osób, które dorosły do własnego mieszkania. Kredyt ten nie jest przeznaczony tylko i wyłącznie na kupno domu czy mieszkania. Bank udzieli go także, na przykład jako kredyt na budowę domu.
  Jeśli chodzi o parametry kredytu, to jedyną dostępną walutą oferowaną przez PKO BP jest polski złoty. Możemy ubiegać się o sfinansowanie do 100% wartości nieruchomości. Spłata kredytu może zostać rozciągnięta nawet na 40 lat, czyli 480 miesięcy. Bank wymaga zabezpieczenia w postaci hipoteki tej lub innej nieruchomości, która znajduje się w posiadaniu potencjalnego kredytobiorcy, a także ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych. Raty do wyboru – rosnące lub malejące. Jako ciekawą opcję można uznać tak zwane wakacje kredytowe, czyli możliwość zawieszenia spłaty jednej raty raz w roku.
  Jest to dobry kredyt na budowę domu, dokończenie budowy, wykończenie i wyposażenie. W grę wchodzi także rozbudowa domu jednorodzinnego, mieszkania, garażu lub miejsca postojowego. Może to być także kredyt na budowę domu rekreacyjnego.
  Jeśli chodzi o opłaty, to za przyznanie kredytu zapłacimy od 0 do 3,5% wartości kwoty, o którą będziemy się ubiegać. Za wcześniejszą spłatą zapłacimy 1,5% przy opcji ze zmienną stopą procentową lub 2% jeśli stopa procentowa będzie stała. W obu przypadkach nie będzie to jednak mniej niż 200zł.
  Możemy także skorzystać z promocji prowizja 0% i marża 1,1% przez pierwsze 12 miesięcy. Aby te warunku nas dotyczyły musimy posiadać lub założyć ROR w PKO, posiadać lub założyć kartę kredytową lub skorzystać z programu oszczędnościowego lub też założyć polisę na życie u partnera zewnętrznego banku, a do tego ubezpieczyć się od utraty pracy i hospitalizacji.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.