Komentarze

  Kredyt na dom w BOŚ Banku

  Kredyt na dom w BOŚ Banku oprocentowanie kredyt hipoteczny kredyt na dom  Własny dom to marzenie większości ludzi na tym świecie. W końcu trzeba przecież osiąść na stałe i mieć pewność, że ma się coś swojego. Niestety koszty budowy lub kupna domu to nie kwestia odłożenia pieniędzy przez dwa czy trzy lata. Przynajmniej dla większości z nas. Trzeba zatem pożyczyć pieniądze, a że nie każdy ma bogatego wujka, który przyjdzie z pomocą, to zostaje kredyt na dom w banku. Warto jednak dobrze przemyśleć, jaki to miałby być bank, bo nie każdy z nich zaproponuje nam warunki, które będą korzystne.
  Jeżeli chodzi o kredyt na dom, to jako jeden z pierwszych banków, które powinniśmy odwiedzić, jest BOŚ Bank. Bank Ochrony Środowiska proponuje obecnie najlepsze warunki w kwestii oprocentowania kredytu. Jeżeli można powiedzieć w ogóle, że kredyt hipoteczny jest tani, to właśnie ten do takich należy. Oprocentowanie rzeczywiste na poziomie 6,82%, w którego skład wchodzą oprocentowanie nominalne w wysokości 6,47% oraz 1,5% prowizji (minimalnie 300zł). Oprocentowanie będzie oczywiście wyższe, jeśli klient zdecyduje się na dodatkowe ubezpieczenie, ale te przez BOŚ Bank nie jest wymagane. W grę wchodzi jedynie ubezpieczenie pomostowe. Brak jest jakichkolwiek kosztów w kwestii wyceny nieruchomości. Potencjalny klient zapłaci za to jeśli zechce wcześniej spłacić kredyt na dom. Obowiązuje tu stawka 1% w ciągu pierwszych pięciu lat spłaty. Później o koszty martwić się już nie trzeba.
  Oprócz złotówek, kredyt na dom w BOŚ Banku można zaciągnąć w euro i dolarach, a w trakcie jego trwania można dowolnie dokonywać przewalutowań kredytu. Jeśli będzie to przewalutowanie na PLN, to wówczas odbędzie się bezprowizyjnie. W innych przypadkach prowizja 1%. Kredyt hipoteczny dostaniemy maksymalnie na 50 lat, a sfinansować nim można do 100% wartości nieruchomości. Wysokie jest maksymalny wiek kredytobiorcy – 70 lat.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.